Олена | 2017-12-01 13:06:30

Малі ерозії при гастродуоденіті

Доброго дня. Стикнулась з проблемою, при обстеженні шлунка виявили малі ерозії, лікування призначили таблетками та дієтою, а саме Гастро-норм та Барол 20, лікую вже 10 днів, лишилось 4 але пару днів тому ( орієновно 2 дні назад ) виявила біль у вигляді смазмів і відчуття голоду, при прийомі таблеток спазми і біль проходила і тут чомусь знову. З чого це може бути і чи це може бути викликано довгим прийомом таблеток чи це неправильне лікування?

Ответы врачей 1

Путренко Людмила Викторовна
гастроэнтеролог
Адрес: г. Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Раисы Окипной, 4б
Здравствуйте! Сложно сказать, чем вызваны боли. Необходима очная консультация.