Катя | 2018-01-08 11:27:55

Недолічений гайморит

Недолічений гайморит знову повернувся у вигляді сильного кашлю, зараз уже зелене відкашлюється і не проходить... При гаймориті лор призначила нам з чоловіковіком Колоти 5 днів Белцеф по 2р в день. Пройшло рівно місяць після антибіотиків. Що нам зараз колоти?

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор

Добрый день! Сдайте анализ крови развернутый. Обратитесь к лор врачу на осмотр ( если нужно сделать КТ ППН), и только потом говорит о лечение.