Віталій | 2018-01-09 11:29:09

Вирус у мальчика 2 год.

Підвищена температура вже 5 день
Нище ніж 38 не опускається фактично...час від часу підвишується ще
Збільшені лімфовузли
І. Підкажіть будь ласка що це може бути, а то наш лікар не може толком нічого сказати. А дитині лекше не стає.

Ответы врачей 1

Полещук Ольга Юрьевна
Адрес: г. Киев, клиника "Инто-Сана", ул. Нижний Вал, 49а
Доброго дня! Без огляду дитини ,на жаль, неможливо зрозуміти діагноз та призначити лікування. Це може бути вірусна інфекція або вже бактеріальне ускладнення після неї. Зверніться до вашого лікаря повторно. Якщо у нього є сумніви, то проконсультуйтесь з вузькими спеціалістами - ЛОРом та інфекціоністом. Здоров'я вам та вашої дитині!