Таня | 2018-01-18 20:06:39

Болить живіт, лікарі говорять, що нічого страшного. А я думаю що рак

Доброго вечора, у мене така проблема. Протягом 6 років я лікую дитину з ДЦП. Ніби все налагодилось. Але 2 роки я відчуваю нервове перенавантаження, панічні атаки, стреси, страхи. Зараз виникла нова проблема гастрит. Лікарі говорять, що все нормально, але я не можу відновитись. Болить живіт без причини. Навіть інколи страшно, щось зї'сти. Я відчуваю слабкість, безсоння, нервове перенепруження. Рік тому пила гідозепам. І рвк після нього нормально жила. Але зараз все відновилось навіть гірше. Панічні атаки провокують рвоту. Допоможіть. Лікуватись у психіатричній лікарні неможу. Дитину немає ским лишити. Але і мама в такому стані овоча не потрібна. Мені 30, а я невідчуваю себе повноцінною. Допоможіть мені будь-ласка!!!!

Ответы врачей 1

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Добрий вечір. Інколи перенесений стрес та нервове напруження, навіть коли вне налагодилось, дають про себе знати появою певних симптомів, симпотомов тривоги, наприклад. Так буває. В таких станах навіть незначні тілесні симптоми іноді інтерпретуються людиною як щось катастрофичне, буває що іншим чином мислити людині важко завдки низці цілого ряду чинників. Такий стан як важ навряд чи є показом для шпиталізації в психіатричну лікарню, дуже сумнівно.На мій погляд кашчим варіантом допомоги для Вас буде звернення до психотерапевта, наприклад працюючего у парадігмі КПТ. Якщо такий психотерапевт буде мати медичну освіту (зазвичай це необов язково), то він зможе Вам щось порадаити й стосовно медікаментів які можуть трішки швидче полегшити Ваш стан. Але головне - це розуміння того, що такі симптоми мають психологичну природу і це потребує спеціальної допомоги, бо ліки ці чинники не можуть виправити. Стосовна "рака шлунка", то хочу спитати чи Ви зверталися до лікарів та проходили обстеженняя?