Вадим | 2018-01-30 16:08:21

Консультация

Доброго дня мене звати Вадим мені 37 років .одружений Останнім часом така проблема Віділяеться прозрачна слизь в невеликих дозах на протязі дня З ранку нічого нема Аналізи нічого не показали ні інфекцій ні запалень Підскажіть як це поолікувати

Ответы врачей 1

Чумак Александр Анатольевич
Адрес: Место работы: КНП «КДЦ» Шевченковского района г. Киева, филиал №3, ул. Рижская, 1 ( м. Дорогожичи).
Телефон: Телефон: ( для сообщений) 099-500-09-09 Сайт: chumakurolog.com
Перед тим як щось лікувати потрібно вияснити причину виникнення даних симптомів. Необхідно виключити простатит, уретрит, застійний процес в простаті / сімяних міхурцях. Звертайтеся до уролога.