Олена | 2018-02-15 14:53:00

Поганий апетит

Дитині 2,5. Три дні була температура +-38,7, сопельки, ацетон ++, діарея, немає зовсім апетиту. 4-5 день: температури нема, ацетон у теж, каже, що болить зуб(ріжеться кутний) інколи болить живіт. Какати зовсім не ходить, їсти відмовляється. Що робити?

Ответы врачей 1

Полещук Ольга Юрьевна
Адрес: г. Киев, клиника "Инто-Сана", ул. Нижний Вал, 49а
Доброго дня! На жаль, неможливо зрозуміти, що з дитиною, без огляду. Зверніться до вашого педіатра.