Valya Cheredko | 2018-03-19 22:45:09

Гнійний отит

Доброго дня, моєму синові 2.6 рочки! В нас більше місяця був сорлик сильний і кашель, коли піднялась температура 38.5 ми поїхали до педіатра він направив нас до лора. Лор сказав що в нас гнійний отит, гній назбирався за барабанною перетинкою і от от може луснути! Направтв нас під капельниці в стаціонар але я відмовидась тому що дитина рідко скаржилась на біль в вушкові була активна і добрі аналізи! Ми поїхали до іншого лора в інший район! Там нам сказали що гайморит хтч в такої дитини й не може бути але є! Направили на знімок хоч і не можна робити але була потреба ,на знімку чітко видно гайморит! А вушка тягне час від часу через це, томущо барабанні перетинки набракли і втягнуті! Приписали антибіотик Лопракс, каплі в носик називін, в вушки аурідексан і синупрет сироп! Пройшли ми курс лікування приїхали на провірку і нам знов лор говорить, що в вушках є гній за барабанною перетинкою, хоча дитина активна на біль в вушках не скаржиться і температура норм. Сказав що за незрозумілий антибіотик Лопракс, приписав амоксіклав, краплі для носика вібрацил! Чи дійсно може бути гній при тому що дитина себе гарно почуває і норм аналізи?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте ваш вопрос отправлен врачу и находится на обработке, ожидайте пожалуйста ответ и не дублируйте вопрос несколько раз. Спасибо за понимание, с уважением Лікар. Інфо