MissTally | 2018-06-01 15:04:46

Проблеми з носом

Доброго дня. Я промиваю ніс розчинами, і капаю каплі, але це ненадовго. Вночі пробуджуюсь, бо ніс знову заклало і в роті пересохло, так як дихала не носом. Виходять з тієї ніздрі жовті густі соплі, там трошки щось тече як вода, а коли сильно видути, то аж тоді соплі йдуть, набряк їх не пусеає. Що це може бути?

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день! Промывайте носа солевым раствором, покапайте в нос Фликс по 2 спрея 2 раза в день - 10 дней, и Синупрет форте по 1  таб 3 раза в день - 7 дней.