Алла | 2018-07-04 17:21:05

Темные виділення после месячных прошла неделя но я пила

Здравствуйте у меня после месячных как неделя сегодня идут тьомние кров но я Пила Постинор и поднимала тежолое вчера что делать

Ответы врачей 2

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! Оскільки препарат «Постинор» містить високу дозу гормонів, його вплив на організм дуже різке. Власне, це і забезпечує ефективність засобу. Адже перешкодити вагітності і може гормональний збій, створюваний його прийомом штучно. Виражається він звичайним ознакою: коричневі виділення після прийому постинора виявляються на 5 - 6 добу. Це вказує на те, що препарат зробив свою роботу, і небажаної вагітності можна не побоюватися. Нормальна реакція статевої системи триває 3 - 5 днів. пояснюються виділення, схожі на вигляд на місячні, тим, що постинор створює в організмі ситуацію, яка існує в критичні дні. Адже другою фазою циклу безпосередньо перед менструацією керують гестагени. Левоноргестрел, присутній в таблетках, один з них. Він і викликає відшарування маткової слизової поза графіком.
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте появление выделение может быть связано и с физической нагрузкой и с приемом препарата. После того как закончатся выделения необходимо обязательно обратится на осмотр к врачу гинекологу.