Марія | 2018-07-15 12:36:32

Завмирання вагітності

Доброго дня! Два рази відбувалось завмирання вагітності. Аналіз на каріотип плоду показав моносомію 45Х (друга вагітність), а також аналіз на тромбофілія показав мутацію по генах: серпін (pai-1), fgb-фібриноген, f13a1 -гетерозигота та ген itgb3-бета-інтегрин -гомозигота. Всі інші аналізи в порядку. Підкажіть, будь ласка, що робити, щоб виносити та народити здорових дітей!

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго дня! У вашій ситуації має бути консультаційне заключення генетика та консультація репродуктолога.