Олеся | 2018-08-08 21:53:10

Субфебрилитет

Добрий день,скажіть будь- ласка при яких захворюваннях температура субфебрильна 37 -37,3 і тримається цілий день,а на вечір опускається до нормальних позначок?

Ответы врачей 1

Андрусович Инна Владимировна
Адрес: Место работы: г.Харьков, поликлиника №8. 2 эт. каб.№219.<br> Понедельник, вторник четверг с 09 до 14, среда с 13 до 19.
 Добрий день. Субфибрильна температура може бути симптомом багатьох захворювань. Зверніться, будь ласка до лікаря. Лише при огляді і детальному опитуванні можна виділити і запідозрити якусь одну хворобу. Не зволікайте!