Евгений | 2018-09-03 16:51:39

Преждевременая еякуляция

СВЯТОСЛАВ ИГОРЕВИЧ Добрий день! Меня зовут Евгений. Меня интересует есть ли медикаментозние препарати для продления полового акта. Читал в интернете много всякого ( типа Сиалис, дапоксетин и тд) но интернету нет доверия. Хотелось би вашу консультацию по етому поводу. Спасибо!

Ответы врачей 1

Бойко Святослав Игоревич
Адрес: г. Львов, Клиника "Уросвіт"
Дапоксетин схвалений європейською асоціацією урологів і має клінічні підтвердження ефективності . Але я би вам радив спочатку пройти обстеження . Можливими причинами є простатит , колікуліт, коротка вуздечка ...