Ігор | 2018-10-10 11:56:43

гепатит B

Доброго дня. Були здані аналізи на вірус гепатиту B.Ось такі прийшли результати: Вірус гепатиту B(HBV),HBeAg 0.107 Індекс PCR.HBV (lU/ml_exponent) 1.7x10*4 MO/mл PCR.HBV (DNA copies/ml_exponent) 7.5x10*4 копій ДНК/мл. Що це означає? Дякую.

Ответы врачей 1

Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
Доброго дня. У Вас хронічний (?) гепатит В. В 1 мл сироватки у Вас знайдено 75 000 вірусів гепатиту В - ВГВ. Це не є високим вірусним навантаженням для гепатиту В, але треба зробити комплексне обстеження та лікуватися. Частково можлива й дистанційна форма консультування, але за повноцінним безкоштовним консультуванням Вам треба звернутися до КІЗу поліклініки. Не треба дублювати свої питання, дякуємо.