Татьяна | 2018-11-20 14:43:37

Псоріаз

Доброго дня! Дві неділі назад , мені лікар дерматолог поставив діагноз псоріаз розповсюджена форма. При цьому він не взяв на аналіз ні чушую , а ні крові. Але приписав мені лікування препаратами і дієтою. Мене насторожила сама дієта і така велика кількість препаратів. Підкажіть мені будь ласка , що робити, так як це не перший лікар.

Ответы врачей 1

Полищук Николай Андреевич
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Героев Обороны, 3, Клиника «Резонанс»
Здравствуйте. Отправьте свои обследования и фото проблемы на [email protected] Если можете приходите на бесплатную консультацию.