Дар'я | 2018-12-03 21:33:02

Медикаментозне лікування 1-2 стадії геморрою

Вітаю! Підкажіть будь ласка, яке є медаментозне лікування 1-2 стадії геморрою при цукровому діабеті. Діагноз поставив лікар-проктолог, проте наполягав на процедурі звуження артерій. Хворію 14 років, діабет з ускладненнями 1 типу. Турбує лише дискомфорт, що з'являється час від часу. Хотілось би дізнатися про вживання венотиків чи інших препратів. Дякую за відповідь

Ответы врачей 2

Луцик Андрей Петрович
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный медицинский университет, кафедра Хирургии №1; Проктологический центр Украины; Клиника «Обериг»
Телефон: (097) 398-33-54
Доброго вечора. Судяи зі скарг, у вас сама рання стадія геморою (1), яка досить ефективно лікується консервативно. Тим більше, з урахуванням вашоі супутньоі патологіі. Вам справді було б доцільно приймати венотоніки - цикло3форт, детралекс, флебодіа та ін. (тривалість курсу від 30 днів), а також місцево ректальні свічки - прокто-глівенол, реліф та ін. Якщо таке лікування не буде працювати, лише тоді варто переходити до більш агресивних методик.
Лысенко Виталий Николаевич
Адрес: г. Одесса, Украина, Дорожная больница
Телефон: 048 771460 0679086595
Доброго дня! Ректоскопія, КТ малого тазу. Огляд гінеколога.