Іван | 2018-12-16 23:32:36

Гінеколія

Я питався на рахунок чи можна завагітніти за 4 дні до місячних -ви сказали що якщо не було презервативу то можливо але він був просто порвався в кінці і я встиг не закінчити в неї !після того сходил в туалет і продезинфікувала

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Если при па был использован презерватив и процесса эякуляции не было, тогда беременность маловероятна.