Анна | 2019-02-20 21:36:42

Дитяча кардіологія

Доброго дня моїй 8 місячній донечці діагностували ехографічно вторинний дефект МПП 0.8 -0.9 см. Помірна трискупідальна недостатність.Легенева гіпертензія. Сказали потрібна консультація і діагностика в Амосова коштуе десь біля 20-30 тис. Потім операція по закриттю дефекту платою.Скажіть будь ласка куди нам звернутися і чи дійсно це коштуе таку суму.

Ответы врачей 6

Дитковский Игорь Александрович
кардиохирург, кардиолог
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный институт сердечно-сосудистой хирургии им. Н.Амосова НАМН
Телефон: 044 275 61 48
Доброго дня. Діагностика і операції в інстититуті Амосова для дітей абсолютно безкоштовні, але оперуватися Вам ще рано. Оптимальний вік для виправлення цієї вади - від 2х років, думаю ми зможемо закрити цей дефект оклюдером без розрізу грудної клітки. А зараз можете приїхати на консультацію, попередньо телефонуйте - 044 275 61 48.
Дитковский Игорь Александрович
кардиохирург, кардиолог
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный институт сердечно-сосудистой хирургии им. Н.Амосова НАМН
Телефон: 044 275 61 48
Доброго дня. Діагностика і операції в інстититуті Амосова для дітей абсолютно безкоштовні, але оперуватися Вам ще рано. Оптимальний вік для виправлення цієї вади - від 2х років, думаю ми зможемо закрити цей дефект оклюдером без розрізу грудної клітки. А зараз можете приїхати на консультацію, попередньо телефонуйте - 044 275 61 48.
Дитковский Игорь Александрович
кардиохирург, кардиолог
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный институт сердечно-сосудистой хирургии им. Н.Амосова НАМН
Телефон: 044 275 61 48
Доброго дня. Діагностика і операції в інстититуті Амосова для дітей абсолютно безкоштовні, але оперуватися Вам ще рано. Оптимальний вік для виправлення цієї вади - від 2х років, думаю ми зможемо закрити цей дефект оклюдером без розрізу грудної клітки. А зараз можете приїхати на консультацію, попередньо телефонуйте - 044 275 61 48.
Дитковский Игорь Александрович
кардиохирург, кардиолог
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный институт сердечно-сосудистой хирургии им. Н.Амосова НАМН
Телефон: 044 275 61 48
Доброго дня. Діагностика і операції в інстититуті Амосова для дітей абсолютно безкоштовні, але оперуватися Вам ще рано. Оптимальний вік для виправлення цієї вади - від 2х років, думаю ми зможемо закрити цей дефект оклюдером без розрізу грудної клітки. А зараз можете приїхати на консультацію, попередньо телефонуйте - 044 275 61 48.
Дитковский Игорь Александрович
кардиохирург, кардиолог
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный институт сердечно-сосудистой хирургии им. Н.Амосова НАМН
Телефон: 044 275 61 48
Доброго дня. Діагностика і операції в інстититуті Амосова для дітей абсолютно безкоштовні, але оперуватися Вам ще рано. Оптимальний вік для виправлення цієї вади - від 2х років, думаю ми зможемо закрити цей дефект оклюдером без розрізу грудної клітки. А зараз можете приїхати на консультацію, попередньо телефонуйте - 044 275 61 48.
Дитковский Игорь Александрович
кардиохирург, кардиолог
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный институт сердечно-сосудистой хирургии им. Н.Амосова НАМН
Телефон: 044 275 61 48
Доброго дня. Діагностика і операції в інстититуті Амосова для дітей абсолютно безкоштовні, але оперуватися Вам ще рано. Оптимальний вік для виправлення цієї вади - від 2х років, думаю ми зможемо закрити цей дефект оклюдером без розрізу грудної клітки. А зараз можете приїхати на консультацію, попередньо телефонуйте - 044 275 61 48.