amashukeli | 2019-02-21 07:39:51

AUGMENTIN

Можете ли вы ответить, если Аугментин 1 г можно принимать каждые 24 часа (один раз в день), если нет сильного воспаления или его следует строго принимать два раза в день

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Загалом всі лікарські препарати слід приймати за інструкцією. Для дорослих та дітей з масою тіла ≥ 40 кг добова доза становить 1750 мг амоксициліну/250 мг клавуланової кислоти (2 таблетки), добову дозу розподіляють на 2 прийоми.