Елена | 2020-05-11 12:09:10

Заложило ухо

Добрый день. Я беременна, срок 28 недель, и уже 4-й день подряд я просыпаюсь с заложенным ухом. Предыдущие пару дней проходило ухо сразу утром после того как зевала, а сегодня не проходит уже пол дня. Ничего не беспокоит, не болит. Что это может быть?

Ответы врачей 2

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день.Добрый день, лучше показаться доктору, чтобы разобраться в причине заложенности уха.
Рудко Петр Олегович
Адрес: г.Киев , улица Кириловская 127
Телефон: Тел.   044-451-78-01    067-499-02-07
Доброго дня! Скоріш за все це блок слухової труби (вона зєднує ніс і вухо). Попробуйте промивати ніс спреями (Но-соль, Нормарин, Аквамаріс або іншим) 2р/д 5-7днів. Та пневмомасаж та самопродування 2-3р/д 5днів!( ніс закрити щільно пальцями, закрити рот та спробувати надутись. В вухах має відбутись клацання або відчуття посилення чи розкладання вуха. Якщо виникають больові відчуття краще оглянутись у спеціаліста і непродуватись! Пневмомасаж - надавлювання 2-3р/д на козелок вуха.) Звичайно ж перебування на свіжому повітрі перед сном! Будьте здорові!)