Яна | 2021-05-05 15:04:16

Напухло око

Доброго дня боліло око і на пухло , звернулась до лікаря окуліста провір зір , ( я думала може ячмінь інфекція ) подивився чи не має в оці чогось , промив каплями , зробив мазок око на лакмусовому папірці , все добре сказав нічого не має зір в нормі . Виписав краплі капаю , але опухлість око не зникає , працюю на ніч і є пилюка. Звертаюсь до вас бо не знаю що робити вигріваю його рідко , але нічого не дає ,порадьте . Дякую

Ответы врачей 1

Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
Добрий день. Не бачу припухлості), но може трохи верхня повіка лівого ока. Навіть не знаю що вам запропонувати) На вигляд очі не червоні. Може є якісь скарги ще?Вигрівати думаю не потрібно.