Добрий день.мене торбує таке питання

Добрий день.мене торбує таке питання.Я вагітна вже 21 тиждень.Важу 46 кг як і важила до вагітності.Ні на один кілограм не поправилась.Животик маленький .Їм небагато.Усі знайомі вагітні поправлялись і мали більшу вагу ніж я.Підскажіть чи це нормально шо я залишаюсь у тих самих формах.Чи я б мала мати вже більшу вагу?.І ще зовсім немає сну. По пів ночі сижу в вікні.Дякую

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Ще дуще маленький термін. За розвитком дитини потрібно слідкувати по УЗІ. Худі жінки до 20-24 тижнів майже не поправляються. А з проблемами сну зверніться до невропатолога. Обстежте також щитовидну залозу. Можливо, у вас гіпертіреотоксикоз.