Доброго дня! я лівувалася в едокринолога

Доброго дня! я лівувалася в едокринолога.Пила Спіруліну, Йодис С, Кошачий коготь, прийняла уколи Тіреоідеа компузитум.Через деякий час після прийому ліків появилась алергія(кропивянка). В той час результати аналізів були такі: ТТГ-2,7; Т4(вільний)-1,12; Тиреоглобулін-21,6; АТ-ПО-92,4; ТЕСТОСТЕРОН - О,6(2008 РІК). 10.11.2010 РОКУ РЕЗУЛЬТАТИ АНАЛІЗІВ ПОКАЗАЛИ ТАКІ РЕЗУЛЬТАТИ: ТТГ-2,85; Т4(вільний)-13,1(нмоль/л); АТ-ТПО-417,0; ГЛЮКОЗА-5,6 ММОЛЬ/Л; lg A - 2.50 МГ/МЛ lg M - 1.48 МГ/МЛ lg G - 10.08 МГ/МЛ lg E - 129.8 МЕ/МЛ ЦІК - 77 ОД. Не знаю тепер, до яких лікарів звертатися, бо всі приписують різне!!!

Ответы врачей 2

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня!
Ви практично здорова. У Вас є підвищена схильність до алергії та незначний збій в імунній системі. Спеціального лікування не потребуєте. А препарати на кшталт тиреїдеа комп., кігтів кошачих і т.д. лише можуть посилити алергію. Доказова база по їхньому впливу на імунну систему відсутня.
Слід повторити визначення цукру в крові, а також УЗД щитоподібної залози.
Панькив Владимир Иванович
Доброго дня!
Ви практично здорова. У Вас є підвищена схильність до алергії та незначний збі