Добрий вечір! Мені пів року назад зробили операцію на серці, закрили ДМПП оклюдером

Добрий вечір! Мені пів року назад зробили операцію на серці, закрили ДМПП оклюдером. Зараз я захворіла, вже тиждень кашляю, кашель сухий, температура не було, лише сьогодні 37,1. Багато п\'ю рідини (калина, малина), горло полощу. Чи можуть бути ускладнення від кашлю на серце? Може мені взагалі не можна кашляти після такої операції. Може мені треба колоти антибіотики щоб не було ускладенень.

Ответы врачей 3

Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75
Пожалуйста! Выздоравливайте!
Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75
\"Якщо можна - роз\'яснити що це в мене були за приступи?\"

Можливо, це був спазм бронхів. Але не виключені й іншої причини.

Пропоную Вам пройти обстеження узгоджене з очним лікарем, що включає загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, ЕКГ, і рентгенографію легенів.

Гадання на предмет зв\'язку нападу з пектолваном непродуктивно. У випадку повторення нападів доцільне виконання спірографії, та виключення бронхіальної астми. Для купування нападу можна за узгодженням з лікарем застосувати сальбутамол.
Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75
Состояние после закрытия окклюдером на тактику лечения и на течение простудных инфекций не влияет.

Кашлять можно. Точнее нежелательно, конечно, кашлять. )) В том смысле что лучше не болеть. Но если уж заболели, то специально давить кашель не надо.

Только при сильном сухом кашле по согласованию с врачом могут быт назначены противокашлевые средства, но НЕ из-за наличия окклюдера