Доброго вечора шановні лікарі!

Доброго вечора шановні лікарі!!! Рік тому я впавши сильно вдарився внутрішньою стороною коліна. Лікарі констатували розтяг зовнішньої бокової звязки, без узд та рентгену, тільки візуально. Два тижні тому я невдало зісочивши почув хруст та відчув різку біль. Травматолог сказав що у мене розрив передньої хрестоподібної зв"язки, тому що коліно не стабільне, і що без операції не обійдеться. Пройшовши узд та рентген мені повідомили що у мене пошкодження зовнішньої бокової звязки , передньої хрестоподібної зв"язки, меніска, та синовіт, але розриву не знайшли. Почуваю себе зараз добре, ногу неприємно відчуваю у області меніска та зовнішньої бокової звязки. Чи варто пройти ще МРТ, та чи потрібна мені операція, чи можна обійтися без неї. Та які лікувальні вправи потрібні для колінного суглобу в моїй ситуації. Дуже буду вдячний за будь-яку допомогу.

Ответы врачей 2

Рокита Тарас Григорович
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, Городская клиническая больница № 7, Клиника доктора Линько.
Телефон: 80679347061 (до 19.00)
МРТ буде корисним.
Необхідний подальший очний огляд, звертайтесь. Детальніше - www.arthroscopy.kiev.ua
Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
1. МРТ - безусловно показано.
2. если МРТ подтвердит "...пошкодження зовнішньої бокової звязки , передньої хрестоподібної зв"язки, меніска..." - показана операция.