Доброго вечора. Проконсультуйте будь-ласка цей аналіз: Гемоглобін - 152 Еритроцити - 6,5 Кольоровий показник - 0,8 Тромбоцити -...

Доброго вечора. Проконсультуйте будь-ласка цей аналіз: Гемоглобін - 152 Еритроцити - 6,5 Кольоровий показник - 0,8 Тромбоцити - 292000 Лейкоцити - 9,8 ШОЕ - 1 Метамієлоцити - 1 Паличкоядерні - 5 Сегментоядерні (нейтрофіли)- 86 Еозинофіли - 3 Лімфоцити - 5 Моноцити - 0 Глюкоза сироватки - 5,8 Загальний білок - 80 Білірубін загальний - 17,7 Тимолова проба - 3,3 АлАТ - 0,34 АсАТ - 0,17 Буду вдячна Вам за відповідь.

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
Комментировать анализ без привязки к конкретному человеку - хотя-бы возраст, пол, то есть заниматься бессмысленным делом, я не буду. Валерий Вознюк.