tatiana.n.g | 2018-02-02 13:44:22

Біль в коліні

Добрий день. Мені 38 років. В серпні 2017 р. вночі періодично почали з'являтися судоми ніг, вирішила що в мене не вистачає вітамінів так як недавно 1.5 роки по тому були пологи і зараз годую дитину груддю. У вересні зранку проснулась з болем в правому коліні (на передодні жодних травм та ушкоджень не було), а на наступний день з'явився набряк коліна з однієї сторони, який згодом пройшов. Зверталася до місцевих ортопедів, робила знімок рентген, але діагнозу чіткого не поставили. Вирішили що треба пропити курс вітамінів, де є кальцій, магній тощо. Пропивши вітаміни-судоми зникли. А біль залишилася. Потім в січні 2018 року знову періодично почалися вночі судоми ніг, зробила МРТ. Написали таке заключення: МР-картина тендинопатії квадріцепса з набряком його супрапателярного жирового тіла-може відповідати quadriceps/suprapatellar fad pad impaingement syndrome. МР ознаки хондромаляції наколінка, розриву загального рогу медіального меніску, незначного синовіту. В даний час майже постійна біль в правому коліні і іноді в якійсь частині ноги, періодичні судоми вночі. Крім цього іноді і в лівій нозі з'являється якийсь дискомфорт в різних ділянках ноги. Після такого МРТ заключення місцеві ортопеди кажуть що була травма, яка призвела до такого стану і треба робити операцію на коліні. Повторюю ще раз, травм не було, були і є лише часті судоми ніг. Що порадите робити? Дякую

Ответы врачей 2

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Надати однозначні рекомендації у подібниїх випадках заочно - нереально. Конт тел 067 408 21 27.
Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64

Якщо пожете приїхати в Київ чи живете тут, телефонуйте 068-321-42-87, приходьте, спробую розібратись. Заочно це зробити неможливо. Але перш за все потрібно розуміти, що не кожний біль є ознакою якихось структурних ашкоджень. Біль може бути наслідком порушення біомеханіки чи інших функціональних порушень. Я цього не стверджую, але і не виключаю. Заключення МРТ без огляду суглоба та самостійого аналізу самих зображень особливої ваги не має.