Света | 2018-06-25 19:18:00

шлуночкова екстрасистолія у дитини

доброго вечора Синочку 3 роки та 9 місяців, довший час кашляв лукувалтсь у педіатрів .....та кашель ніяк не проходив все сама ночами слухала чи є хрипи чи нема ,і одного разу 2 місяці тому наслухала просто притулившись до малого сердечко ...щось не так не в ритм удари..удари. удар удар удар і зупинка і знову так само ..були в Івано Франківську на обстеженні у кардіолога дитячого узд ,та кардіограма вказуе на висновок шлуночкова екстрасистолія, назначили деякі препарати але змін немає,діагноз той самий, знаю що маю лягати на добовий моніторинг кардіографом щоб дізнатись добову кількість екстрасистол. . дитинка себе веде,,бо у нас симптомів немає..удари просто не ритмічні . що робити і чи це небезпечно???

Ответы врачей 2

Пророк Сергей Юрьевич
кардиолог, кардиохирург
Адрес: г. Киев, КЛ «Феофания»
Дане порушення ритму у дітей доброякісне. Загрози для життя немає. Лікування не потребує.
Дитковский Игорь Александрович
кардиохирург, кардиолог
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный институт сердечно-сосудистой хирургии им. Н.Амосова НАМН
Телефон: 044 275 61 48
У дітей часто зустрічається дихальна аритмія, яка проходить з віком. Але холтер на всяк випадок зробіть. Якщо зміни будуть суттєвими звертайтесь в аритмологічний цент інституту Амосова.