Аблялимова Альбина Шевкетовна

акушер-гинеколог
Всего ответов 3
За последнюю неделю 0
Ответов: Всего 3 За неделю 0

г. Киев, Украина, Медицинский центр "Здоров`я родини"

Задать свой вопрос

О враче

Специализации: Акушер-гинеколог, Специалист по патологии шейки матки
ВУЗ: КГМУ
Опыт работы: более 6 летВопросы читателей
 мицелий дрожжевого грибка.
мицелий дрожжевого грибка. 23.02.2014, 09:13 Добрый вечер! Доктор, у меня в анализе был обнаружен мицелий дрожжевого грибка. Подскажите Итракон и Ливарол, правильное назначение? И как правильно их применять? Спасибо.
Посмотреть ответ Задать вопрос
Вопросы читателей
Не можу завагітніти
Не можу завагітніти 13.02.2014, 20:25 Доброго дня, мені 23 роки, ні разу не рожала і не була вагітною, вже як 2 роки не можу завагітніти, лікарі і самі точний діагноз не можуть сказати, останій раз коли ходила до гінеколога вона сказала, що в мене мультифолікулярна фаза яичников приписала мені курс лікування циклодинон, дуфастон з 15 дня М 10 днів, прегнил 1500 на 3,6,9, день М, я прокололась і після 9 дня М у мене на 5 день тобто на 14 день М, пішла Менструація, повинна бути овуляція пішли М, чому коли в мене стабільно ідуть місячні без затримки і через 28 днів. Поясність мені будь ласка, що це за лікування в мене таке, замість того, щоб була овуляція пішли М, і груди почали боліти перед М такого раніше не було. Буду вдячна за відповідь
Посмотреть ответ Задать вопрос
Вопросы читателей
клімакс
клімакс 13.02.2014, 20:24 Добрий вечір!Підкажіть будьласка моїй мамі 46 років місячні в неї після родів(останні роди в 1992 році весь період йшли по 3-4 дні вже майже 5 місяців немає тестивсі 5 місяців негатийні чи може бути ця відсутність місячних клімаксом і що робити в такому випадку нічого не болить змін ніяких не відзначали можливо щось порадите приймати так як візит до лікаря тимчасово неможливий (переїхали жити за кордом)
Посмотреть ответ Задать вопрос
Показать еще